SOLIDWORKS 2020

Uzzini vairāk

SOLIDWORKS 2020: Reģistrācija semināram ir BEIGUSIES!

SOLIDWORKS 2020 seminārs tuvojas un, kā jau katru gadu, mēs esam gatavi Jums pastāstīt un parādīt jaunākās versijas inovācijas, funkcijas un rīkus!

Kopā pavadīsim aizraujošu dienu, kur iepazīsimies ar noderīgām un interesantām iespējām 28'tajā SOLIDWORKS versijā. Kā arī tīklosim un veidosim jaunus kontaktus.

Turklāt, šogad esam parūpējušies par nelielu jauninājumu -  pastāstīsim arī par 3D drukas iespējām dažādu nozaru uzņēmumos. Mūsu 3D drukas eksperts dalīsies ar savu pieredzi un industrijas jaunumiem 30 minūšu prezentācijā, kā arī labprāt atbildēs uz Jūsu jautājumiem visas dienas garumā!

Tad, šogad par:
 ★ SOLIDWORKS 2020 jauninājumiem
 ★ 3D drukas industrijas izaugsmi

Tiekamies 14. novembrī!Iepazīsties ar jaunākajām SOLIDWORKS 2020 funkcijām un noderīgākajiem rīkiem!

Mūsu SOLIDWORKS ekspertu padomi un paraugprakse Jūsu ikdienas darbam!

Iepazīstiet jaunākos risinājumus un iespējas, kas var uzlabot Jūsu produktu un darba plūsmu!

Brīvas sarunas neformālā gaisotnē ar mūsu komandu, dažādu nozaru speciālistiem un SOLIDWORKS entuziastiem!


Ierašanās, reģistrācija un rīta kafija!

Pirmajā daļā apskatīsim uzlabojumus drawing-, kopsalikumu un simulācijas rīkiem, kas var ievērojami palīdzēt Jums uzlabot lielo kopsalikumu projektēšanas procesu un validācijas analīzi.

Neliela atpūtas pauze ar dzērieniem un uzkodām!

Otrajā daļā apskatīsim, kā projektēšanas, simulācijas un ražošanas rīku uzlabojumi ļauj vienkāršot Jūsu darba plūsmas, lai uzlabotu produktu kvalitāti un samazinātu gan ražošanas izmaksas, gan gatavā produkta nonākšanu tirgū.

Pusdienas! Nododies sarunām ar citu nozaru speciālistiem baudot gardu maltīti!

Trešajā daļā apskatīsim to cik vienkārši ir savienot SOLIDWORKS 2020 ar 3DExperience platformu. To nemānāmo interakciju nodrošina augošs skaits aplikāciju, kas pieejamas gan desktop, gan mākoņvidēs.

Neliela atpūtas pauze ar dzērieniem un uzkodām!

Kas ir 3D druka un kā to izmantot sava uzņēmuma inovācijām? Mūsu 3D drukas eksperts dalīsies ar industrijas iespaidiem un iespējām.

Sarunas, sarunas un vēlreiz sarunas! Stunda, kuru pavadīt SOLIDWORKS ekspertu lokā un rast atbildes uz jautājumiem vai gluži vienkārši sastapt jaunus kontaktus. Izmanto to!

Sīkdatņu politika